Portret ze zdjęcia-Pamela Reif

1 Sierpnia 2021 | Rysunek

W maju skończyłam wyjątkowy dla mnie portret ze zdjęcia, na którym znalazła się Pamela Reif. Zacznę od przedstawienia bohaterki mojego rysunku bo czy wiesz kim jest Pamela Reif? Jest to 25 letnia modelka i osobowość znana w świecie fitnessu. Pomysł na narysowanie Pameli wziął się stąd, że obserwuję ją w mediach społecznościowych już od dłuższego czasu. Dziewczyna jest niezaprzeczalnie piękna, a jako modelka do przećwiczenia rysowania włosów i udoskonalenia mojej techniki rysunku była wręcz idealna.

W jaki sposób portretuje?

Rysunek portretu jest wykonany na formacie A4, na papierze o grubości 250g, a ołówki jakich użyłam do wykonania obrazu to:

Pracę zaczęłam od narysowania samych włosów ze względu na to, że to właśnie na nich najbardziej mi zależało. Aż 12 godzin spędziłam nad dopracowywanie wszystkich szczegółów i uzyskanie efektu, na którym mi zależało. Łącznie portret ze zdjęcia Pameli zajął mi około 25 godzin. W tym miejscu dodam, że jeśli chcesz być na bieżąco z moimi pracami i zobaczyć, jak tworzy się rysunek portretu krok po kroku zapraszam na moje media społecznościowe INSTAGRAMA, FACEBOOKA I YOUTUBE. Od niedawno zaczęłam rónież publikować moje filmiki z procesu rysowania portretów na TikToku, gdzie jestem pod nazwą @imagine.by.eliza.

Jak zmienić tradycyjny rysunek w digital?

Kolejnym etapem już po skończonej pracy, było dodanie w programie graficznym elementów digitalowych. Dzięki takiemu urozmaiceniu praca nabrała zupełnie nowego charakteru. Jest to mój pierwszy rysunek w takim stylu. Jak myślicie podoba wam się taka odsłona portretu w ołówku?
Taki rysunek będzie świetnie wyglądać, jako obraz na ścianie. Moje rysunki można zamówić przez kontakt ze mną przez mejla elizapluciak1@gmail.com lub kontaktując się ze mną przez moje media społecznościowe.

Portret krok po kroku