zamawianie rysunku 

01

Bezpłatna konsultacja

Pierwszym etapem każdego zamówienia jest bezpłatna konsultacja przez telefon lub wiadomości, w których poznaje Państwa potrzeby, tj. okazja na którą będzie rysunek, format, szacowany termin zakończenia rysunku oraz wybranie wspólnie najlepszego zdjęcia. Taka konsultacja trwa około 20-40 min. Przyciskając link poniżej możesz z łatwością napisać do mnie wiadomość, w której uwzględnisz, jaki rysunek potrzebujesz!

Napisz do mnie 

02

Przygotowuję dla ciebie najlepsze propozycję

W drugiej kolejności pokazuje najlepsze rozwiązania, jeśli jest taka potrzeba wykonuje wycenę niestandardowych formatów. Przygotowuję również wstępny fotomontaż, w którym przedstawiam, jak będzie wyglądać na rysunku układ osób. Zawsze zapraszam do zaobserwowania mojego Facebooka oraz Instagrama, na których można obserwować przebieg tworzenia portretu ze zdjęcia.

Instagram

03

Akceptacja, płatność i realizacja

Jeśli projekt jest już zaakceptowany, format i zdjęcie wybrane, oraz uzgodniony czas realizacji portretu, po pierwszej wpłacie biorę się od razu do pracy. (Możliwości zapłaty za rysunek są dwie: 1. Wpłata całości przed rozpoczęciem. 2. Pierwsza połowa ceny rysunku przed zaczęciem, druga połowa po zakończeniu pracy.)  Rysunek wykonuje od 3-7 dni w zależności od formatu, czas oczekiwania jest zależny również od ilości prac, jakie mam w tym momencie do wykonania. Jeśli chcesz zobaczyć proces powstawania portretu ze zdjęcia na zamówienie zapraszam do linku poniżej.

Rysowanie portretu

04

Prezentacja skończonej pracy i wysyłka

Po zakończeniu pracy wysyłam w wiadomości nagrania, zdjęcia i jeśli wszystko jest idealne pakuję rysunek do wysyłki wcześniej zabezpieczając go fiksatywą odporną na szkodliwe promienie UV oraz roztarcia ołówka. W zależności czy jest to rysunek oprawiony w ramkę czy nie odpowiednio go zabezpieczam. Kliknij w link poniżej, żeby zobaczyć dokładnie, jak wygląda wysyłka moich prac. Czas oczekiwania na przesyłkę to zazwyczaj 1-3 dni, paczkę wysyłam InPostem. Zawsze czekam z niecierpliwością na reakcje klientów po odebraniu i zobaczeniu portretu na żywo.

wysyłka

zobacz jak rysuję na zamówienie

Zapraszam cię do obejrzenia jednego z wielu moich filmików na YouTube, gdzie pokazuję, jak tworzę swoje rysunki ze zdjęć. Jeśli masz ochotę zobaczyć więcej moich materiałów i chciałbyś mnie wesprzeć zapraszam cię również do zasubskrybowania mojego kanału Imagine by Eliza Pluciak.

Masz więcej pytań? Odwiedź sekcję na​jczęściej zadawanych pytań.