zamawianie rysunku w 
4 prostych krokach

01

Bezpłatna konsultacja

Pierwszym etapem każdego zamówienia jest bezpłatna konsultacja przez telefon lub wiadomości, w których poznaje Państwa potrzeby, tj. okazja na którą będzie rysunek, format, szacowany termin zakończenia rysunku oraz wybranie wspólnie najlepszego zdjęcia. Taka konsultacja trwa około 20-40 min. Przyciskając link poniżej możesz z łatwością napisać do mnie wiadomość, w której uwzględnisz, jaki rysunek potrzebujesz!

Napisz do mnie 

02

Przygotowuję dla ciebie najlepsze propozycję

W drugiej kolejności pokazuje najlepsze rozwiązania, jeśli jest taka potrzeba wykonuje wycenę niestandardowych formatów. Przygotowuję również wstępny fotomontaż, w którym przedstawiam, jak będzie wyglądać na rysunku układ osób. Zawsze zapraszam do zaobserwowania mojego Facebooka oraz Instagrama, na których można obserwować przebieg tworzenia portretu ze zdjęcia.

Instagram

03

Akceptacja, płatność i realizacja

Jeśli projekt jest już zaakceptowany, format i zdjęcie wybrane, oraz uzgodniony czas realizacji portretu, po pierwszej wpłacie biorę się od razu do pracy. (Możliwości zapłaty za rysunek są dwie: 1. Wpłata całości przed rozpoczęciem. 2. Pierwsza połowa ceny rysunku przed zaczęciem, druga połowa po zakończeniu pracy.)  Rysunek wykonuje od 3-7 dni w zależności od formatu, czas oczekiwania jest zależny również od ilości prac, jakie mam w tym momencie do wykonania. Jeśli chcesz zobaczyć proces powstawania portretu ze zdjęcia na zamówienie zapraszam do linku poniżej.

Rysowanie portretu

04

Prezentacja skończonej pracy i wysyłka

Po zakończeniu pracy wysyłam w wiadomości nagrania, zdjęcia i jeśli wszystko jest idealne pakuję rysunek do wysyłki wcześniej zabezpieczając go fiksatywą odporną na szkodliwe promienie UV oraz roztarcia ołówka. W zależności czy jest to rysunek oprawiony w ramkę czy nie odpowiednio go zabezpieczam. Kliknij w link poniżej, żeby zobaczyć dokładnie, jak wygląda wysyłka moich prac. Czas oczekiwania na przesyłkę to zazwyczaj 1-3 dni, paczkę wysyłam InPostem. Zawsze czekam z niecierpliwością na reakcje klientów po odebraniu i zobaczeniu portretu na żywo.

wysyłka
zamawiam rysunek  

zobacz jak rysuję na zamówienie

Zapraszam cię do obejrzenia jednego z wielu moich filmików na YouTube, gdzie pokazuję, jak tworzę swoje rysunki ze zdjęć. Jeśli masz ochotę zobaczyć więcej moich materiałów i chciałbyś mnie wesprzeć zapraszam cię również do zasubskrybowania mojego kanału Imagine by Eliza Pluciak.

Przedstawię ci teraz okazje, na które osoby zamawiają u mnie rysunki.

Prezent
 • na urodziny
 • na Dzień Babci i Dziadka
 • na rocznicę ślubu
 • na rocznicę poznania
 • na Dzień Matki
Pamiątka
 • dla nauczyciela z okazji zakończenia roku szkolnego
 • z okzaji pierwszego chrztu
 • z okazji ślubu
 • ze zdjęcia z wakacji
Uchwycenie fotografii
 • rysunek ze zdjęcia z profesjonalnej sesji
 • rysunek auta lub motocyklu
 • pierwsza zdjęcie dziecka

Dlaczego warto?

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na portret ze zdjęcia?

Idealny pomysł na oryginalny prezent

Jeśli chciałbyś zaskoczyć bliską ci osobę orgyginalnym prezentem, lub sprawić sobie samemu wyjątkowy podarunek jest to świetna okazja żeby zamówić rysunek!

Piękno i estetyka

Rysunki wykonywane przeze mnie są stworzone w dbałości o najmniejsze szczegóły. Do tworzenia moich prac używać tylko najlepszych narzędzi, dzięki którym osiągam wysoki poziom estetyki.

Ozdoba wnętrza

Rysunek ze zdjęcia jest świetnym pomysłem jeśli chodzi o dekorację, stanowi on ozdobę domu, a dzięki monochromatycznym kolorom pasuje do wystroju wielu wnętrz.

Wpływ na pozytywne emocje

Obok portretu ze zdjęcia nie sposób przejść obojętnie, gdyż sprawia niesamowite wrażenie wizualne i przypomina o wyjątkowych chwilach.

Zamiast zdjęcia

Rysunek ze zdjęcia świetnie się też sprawdzi zamiast zwykłego zdjęcia.

Pamiątka na długie lata

Dzięki najlepszym materiałom oraz odpowiedniemu zabezpieczeniu rysunek nie ulega wpływowi czasu.

Masz więcej pytań? 
Odwiedź sekcję 
na​jczęściej zadawanych pytań.