Cennik

Szkic A4 (20x30cm)  

 darmowa dostawa na terenie Polski
 wysyłka w tubie
 technika mieszana ołówek + węgiel
 najlepsze wykonania
 najlepsze materiały

Następna możliwość zamówienia szkicu już niedługo.

zamów 

Niestandardowe formaty

Każdy portret ze zdjęcia może mieć swój własny niestandardowy rozmiar odpowiadający, np. rozmiarom danej ramki. W celu uzgodnienia niestandardowych formatów proszę o kontakt   następnie wykonuje indywidualną wycenę.

Co wchodzi w skład ceny rysunku?

Ręczne wykonanie

Ręcznie wykonywane produkty są wyjątkowe i ekskluzywne. Do ich przygotowania potrzeba wiele umiejętności i czasu. 

Najlepsza jakość

Każda moja praca jest wykonywana z miłością oraz pasją, dzięki temu jestem w stanie uzyskać niesamowitą jakość, estetykę i foto realistykę. Każdy portret wymaga wiele dziesiątek godzin mojej pracy.

Wielolet​nie doświadczenie

Moje 10 letnie doświadczenie, pasja i zaangażowanie w sztuce pomogło mi dojść do bardzo wysokiego poziomu umiejętności rysowania, jaki teraz reprezentuję.

piękne opkowania

Każde moje dzieło starannie pakuję, aby całość już od pierwszej chwili po dostarczeniu rysunku budziła poczucie luksusu i wysokiej estetyki. Rysunek, który do ciebie przyjdzie będzie gotowy do wręczenia dla bliskiej ci osoby.

Najlepsze narzędzia

Moje rysunki wykonuję w dbałości o każdy szczegół dlatego bardzo ważne jest dla mnie używać naj najwyższej jakości ołówków. Najczęściej sięgam po markę Faber Castell.

Najlepszy papier

Najważniejszą wartością wysokiej jakości rysunków, jest odpowiedni papier. Ja korzystam z wyższej półki papieru Saunders Waterford® produkowany w St. Cuthberts Mill w Wells w Anglii posiadający aprobatę Królewskiego Stowarzyszenia Akwarelistów.

Chcesz poznać opinię moich klientów? Zobacz jakie towarzyszyły im emocje po zobaczeniu portretów.